Kronika kryminalna

fot.policja

Wojenna pamiątka

MISTRZEWICE Policjanci zabezpieczyli w Mistrzewicach niewybuch z czasów wojny do czasu przybycia saperów. Pocisk miał 23 na 8 cm. Jednak mimo to był dość groźny i mógł zagrozić życiu. Do zdarzenia doszło 12 kwietnia.

Wpadka z prochami

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 28 – letniego mężczyznę, który miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zatrzymania doszło 14 kwietnia na ul. Wąskiej.

Pojechał z zakazem

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew prowadził opla astrę, chociaż miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Policjanci zatrzymali go 14 kwietnia do kontroli drogowej na ul. Piłsudskiego. System wykazał, że nie powinien siadać za kółkiem.

Ukradła dla domu

SOCHACZEW W sklepie na ul. 15 Sierpnia doszło do kradzieży. Policjanci dostali 15 kwietnia informację, że sochaczewianka ukradła artykuły ogrodnicze, spożywcze i odzież. Kobieta dostała mandat karny.

Bez badań technicznych

SOCHACZEW Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny od saaba z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia na ul. Żyrardowskiej.

Mandat za kolizję

SOCHACZEW Kierowca volkswagena golfa nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do kolizji ze skodą rapid. Do zdarzenia doszło 16 kwietnia na ul. Łowickiej. Policjanci nałożyli na sprawcę zdarzenia mandat karny i zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena z powodu powstałych uszkodzeń.

Niesprawna kierownica

SZYMANÓW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW. Auto miało niesprawny układ kierowniczy, co stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego. Do zdarzenia doszło 17 kwietnia w Szymanowie.

Pijany z zakazem

KOŻUSZKI PARCEL Policjanci w wydziału ruchu drogowego sochaczewskiej komendy policji zatrzymali mieszkańca gminy Baranów, który kierował renault clio. W trakcie postępowania okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Badanie na trzeźwość wykazało, że kierowca mia ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna miał już wcześniej wydany sądowy zakaz kierowania pojazdami. Do zatrzymania doszło 18 kwietnia w miejscowości Kożuszki – Parcel.

Stracił prawko

KOŚCIELNA GÓRA Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi Q7, który przekroczył dozwoloną prędkość. Urządzenie do pomiaru wykazało 110 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące. Do zdarzenia doszło 18 kwietnia w Kościelnej Górze.

Oprac. BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz