Konkursowe laury.

fot. archiwum Expressu Sochaczewskiego, pdglądowe

SOCHACZEW Rozstrzygnięty został w Sochaczewskim Centrum Kultury pierwszy konkurs plastyczny promujący polską literaturę „Bazyliszek. Poznajemy legendy stolicy”. Wpłynęło 56 prac z placówek szkolnych z miasta i powiatu sochaczewskiego. Prace wykonane były w 9 zespołach. Jurorom trudno było wybrać najlepsze prace, bo wszystkie były bardzo różnorodne, pełne pomysłów i bogate pod względem artystycznym.

W kategorii przedszkolnej pierwszą nagrodę zdobyła Grupa „Sarenki” z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Sochaczewie, a wyróżnienie Grupa „Podróżnicy” z Przedszkola Akademia Smyka w Sochaczewie. Natomiast w kategorii klas I-III były trzy pierwsze nagrody. Otrzymały je klasa II a z SP w Kątach, klasa I a z SP nr 7 w Sochaczewie i grupa I i II z klasy I b z SP nr 7 w Sochaczewie. Wyróżnienia natomiast trafiły klasy I z NSP „Akademia Prymusa”, klasy II b z SP w Kątach oraz klasy II c z SP nr 7.

Prace zdobywców pierwszej nagrody znalazły się w audiobooka na profilu SCK. Wszystkie zespoły otrzymują pamiątkowe dyplomy.

oprac. BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz