KONKURS: Gdy miałem osiemnaście lat.

Co robić, gdy epidemia uwięziła nas w domach? Gdy obejrzeliśmy wszystkie ciekawe filmy, a zaległe lektury zostały przeczytane. Może warto   usiąść   przed komputerem, nie tylko po to, by śledzić wieści z pola walki z zarazą, lecz aby spróbować swoich sił jako autor wspomnień.

Zapraszamy naszych czytelników do udziału w konkursie na wspomnienia „Gdy miałem 18 lat”, organizowanym przez naszą redakcję. Jako że Express Sochaczewski obchodzi w tym roku 18 lat, chcielibyśmy poznać, jak Państwo wspominacie czasy, gdy mieliście 18 lat, i jak wyglądał Sochaczew lub inne miejscowości naszego powiatu. Krótko mówiąc, czekamy na sochaczewskie reminiscencje z czasów, gdy mieliście 18 lat.

Praca powinna mieć od 5 do 9 tysięcy znaków lub od 3 do 5 stron tekstu napisanego czcionką Times New Roman w rozmiarze 12 z interlinią 1,5. Prace można przesyłać na redakcja@exmedia.pl do 31 maja lub listownie: Express Sochaczewski, 96-500 Sochaczew, ul. Żeromskiego 29G.

Autorom najciekawszych wspomnień przyznane zostaną trzy nagrody główne: I miejsce, II miejsce, III miejsce oraz wyróżnienia. Laureaci za udział w konkursie otrzymają także dyplomy. Najlepsze wspomnienia zostaną wydane jako książka w formacie PDF, która będzie dostępna w internecie, a być może także w wersji papierowej.

O terminie oficjalnego ogłoszenia wyników i rozdania nagród poinformujemy w maju.

Ex

Fot. archium Expressu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz