KONIECZNE ZABIEGI PRZED LETNIM URLOPEM.

Jest to okres korzystania z promieni słonecznych. Nadmierne korzystanie ze słońca będzie powodowało wysuszenie skóry. Zadbajmy o odpowiednie przygotowanie do sezonu urlopowego.

W celu wzmocnienia skóry polecam kilka zabiegów.

OKSYBRAZJA TLENOWA – oczyści skórę z martwego naskórka, obkurczy naczynka krwionośne, otworzy kanaliki skórne, przez które więcej substancji odżywczych zostanie wprowadzonych w głębokie jej warstwy; dotleni skórę, uelastyczni, rozjaśni, zmniejszy zmarszczki.

MEZOTERAPIA – zabieg nakłuwania skóry igłą   lub aparatem pulsacyjnym z kilkoma igłami wprowadza preparaty regenerujące w głębsze warstwy skóry, co powoduje jej doskonałą odnowę. Skóra staje się lepiej napięta, spłycają się zmarszczki, jest bardziej nawodniona i łatwiej zniesie letnie opalanie.

ZABIEGI Z WITAMINĄ C – obkurczą i uszczelnią naczynka krwionośne, które staną się odporne na pękanie i rozszerzanie w okresie lata. Zabiegi także rozjaśnią skórę i uodpornią na przebarwienia.

ZABIEGI Z PLACENTĄ – jest to wyciąg z łożyska, który dostarczy skórze wielu cennych składników. Wzmocni ją i nada młodzieńczego wyglądu.

LETNIE PILINGI – oczyszczają skórę, wzmacniają, przyspieszają odnowę naskórka, przeciwdziałają powstawaniu przebarwień i likwidują wszelkie niedoskonałości.

DERMATION – innowacyjny system odmładzania skóry za pomocą paramedycznego urządzenia, które pozwala na wykonanie bezbolesnych zabiegów z użyciem specjalnie zaprojektowanych koktajli. Każdy z nich zawiera naturalne, opatentowane aktywne składniki.

Receptura ich tak została dopasowana, aby w bezbolesny sposób wypełnić zmarszczki, zmniejszyć przebarwienia i blizny, a nawet rozstępy

Przygotowanie skóry do lata da nam beztroskie   korzystanie z promieni słonecznych.

Hanna Kasztelan

fott.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz