Komunikat Wójta Gminy Młodzieszyn.

Szanowni Państwo, w celu zapewnienia jak najlepszej i sprawnej obsługi interesantów informuję, że od 22 kwietnia 2020 r. Urząd Gminy Młodzieszyn wznowił  bezpośrednią obsługę interesantów w zakresie: rejestracji stanu cywilnego, ewidencji ludności, dowodów osobistych. Pozostałe sprawy nadal załatwiamy telefonicznie, mailowo lub przez platformę e-puap. Wnioski, podania itp. można również wrzucać do skrzynki wystawionej w Urzędzie Gminy (przy wejściu głównym). Prosimy, aby na korespondencji wpływającej do urzędu podawali Państwo swoje dane kontaktowe.

Od poniedziałku 27 kwietnia Urząd Gminy oraz Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej wznawiają obsługę kasy. Osoby, które mają dostęp do płatności elektronicznych, zachęcamy do dokonywania wpłat tą drogą.

W tej szczególnej sytuacji zwracam się z prośbą o pomoc w kontakcie z urzędem osobom starszym lub potrzebującym wsparcia. Proszę także, aby wszystkie osoby planujące załatwienie spraw w urzędzie stosowały podstawowe zasady bezpieczeństwa – zakładały maseczki, rękawiczki i korzystały z płynu dezynfekującego. Apeluję o wyrozumiałość,  gdyż wszelkie działania podejmowane w tej chwili przez władze, mają na celu wyłącznie dobro wspólne, troskę o nasze zdrowie i życie.

Monika Pietrzyk

Wójt Gminy Młodzieszyn

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz