Komunikat Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną i w trosce o zdrowie oraz ochronę pracowników i interesantów urzędu Starostwa –  informujemy, iż od czwartku, 11 marca br. do odwołania ulega zmianie organizacja pracy w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

Wydział ten jest najliczniej obsługującym interesantów w kontakcie bezpośrednim spośród innych w Starostwie. Ze względu na zapewnienie ciągłości jego pracy oraz maksymalnego bezpieczeństwa zostały wdrożone w tym celu dodatkowe procedury.  Praca wydziału odbywać się będzie w systemie hybrydowym. W związku z tym nastąpi zmniejszenie liczby osób jednocześnie obsługujących interesantów. Godziny pracy wydziału nie ulegną zmianie. Dodatkowo pracownicy będą cyklicznie poddawani badaniom kontrolnym na obecność wirusa SARS-COV-2 w celu zminimalizowania ewentualnego rozprzestrzenienia się koronawirusa.

Przypominamy, iż obowiązek rejestracji pojazdów w terminie 30 dni od ich nabycia dotyczy tych sprowadzanych tylko z terytorium Unii Europejskiej. Dla zarejestrowanych w kraju istnieje obowiązek zgłoszenia nabycia bądź zbycia pojazdu w terminie 30-dniowym a tego dokonać można bez konieczności wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu. Zawiadomienie można złożyć online za pomocą profilu zaufanego. Można też odpowiedni wniosek z dołączoną kopią dowodu zakupu czy sprzedaży złożyć w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

Przypominamy, iż w sali operacyjnej Wydziału Komunikacji i Transportu może przebywać ograniczona liczba osób. Bardzo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych, należy pamiętać o maseczce oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób korzystających z usług Wydziału Komunikacji i Transportu o ograniczenie do koniecznego minimum wizyt bezpośrednich w urzędzie.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonów:

– rejestracja pojazdów: 46 864 18 13, 46 864 18 14, 46 864 18 90 do 99

– prawa jazdy: 46 864 18 11, 46 864 18 42

– transport, SKP, OSK: 46 864 18 39

– dyrektor wydziału: 46 864 18 15

– e-mail: komunikacja@powiatsochaczew.pl

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz