Komputery trafią do uczniów.

Z radością informujemy, iż do uczniów szkół z terenu gminy Młodzieszyn trafią kolejne 23 komputery do nauki zdalnej, które pozyskaliśmy w ramach ministerialnego programu „Zdalna szkoła +”.

W sumie, na potrzeby naszych uczniów do szkół podstawowych przekazane zostały 53 laptopy przeznaczone do zdalnej nauki. W związku z nowymi obostrzeniami, od poniedziałku 9 listopada w tryb pracy zdalnej przechodzą również uczniowie klas I-III. Do końca listopada klasy I-VIII będą pracować zdalnie. Tym bardziej, w tym trudnym czasie komputery przydadzą się najbardziej potrzebującym dzieciakom. Mamy nadzieję, że będą bardzo dobrze służyć.

Wszyscy wiemy, że nic nie jest w stanie zastąpić pracy stacjonarnej – nauki w szkole. Niestety w obecnym czasie jest to niemożliwe, dlatego wszyscy dołóżmy starań, aby nauka zdalna była jak najbardziej efektywna. Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny również rodzice stanęli przed ogromnym wyzwaniem. To Wy drodzy Państwo, musicie dopilnować swoje pociechy, aby systematycznie uczestniczyły w lekcjach on-line. Bardzo proszę Was o pomoc i wsparcie. W razie problemów zawsze możecie zwrócić się o pomoc do nauczycieli, wychowawców czy dyrektorów szkół. Wszystkim Państwu życzę cierpliwości i wytrwałości w tym trudnym dla edukacji czasie – podkreśla Monika Pietrzyk, wójt Gminy Młodzieszyn

Gmina Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz