Kolejny plac zabaw w Brochowie.

Prace rewitalizacyjne w Gminie Brochów, to szereg ciekawych inwestycji. Jedną z nich była budowa placu zabaw zlokalizowanego obok Gminnego Centrum Usług Medycznych, z którego mogą korzystać najmłodsi, spędzając czas aktywnie, na świeżym powietrzu.

Dzięki nowoczesnym, bezpiecznym i wytrzymałym urządzeniom, w które wyposażone są strefy aktywności, miejsca te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród społeczności lokalnej. Na obiekcie znajdują się również ławeczki będące doskonałym miejscem wypoczynku dla opiekunów.

Kolejny plac zabaw nie tylko podnosi poziom aktywności ruchowej dzieci i młodzieży, ale również, umiejscowienie w kompleksie siłowni zewnętrznej umożliwia aktywne spędzenie wolnego czasu całym rodzinom. Wierzymy, że podejmowanie tego typu inicjatyw sprzyja budowaniu pozytywnych postaw społecznych, jakimi są dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną.

Dzięki wykorzystywaniu środków zewnętrznych na inwestycje, otrzymujemy dużo większe możliwości rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Gminy Brochów!

UG Brochów

Inwestycja współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz