Kolejny kierowca stracił prawo jazdy.

Jechał motocyklem pomimo tego, że nie posiadał do tego uprawnień, a także przekroczył dozwoloną prędkość. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli mandaty karne za popełnione wykroczenia.
We wrześniu miną cztery lata od uruchomienia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jej głównym założeniem jest umożliwienie zgłoszenie miejsc, które w subiektywnym odczuciu mieszkańców powiatu sochaczewskiego, negatywnie wpływają na bezpieczeństwo. Jednym z takich miejsc jest rejon przy Szkole Podstawowej w Feliksowie, gdzie zgłaszano przekraczanie dozwolonej prędkości. Kierowcy niestety często lekceważyli znak ograniczający prędkość do 30 km/h oraz tzw. „Agatkę”. W ostatnim czasie przeprowadzono tam również działania z Wydziałem Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu przy użyciu mobilnego wskaźnika pomiaru prędkości.

Dwa dni temu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motocyklem marki Triumph. Miernik wykazał, że mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 73 km/h. W trakcie dalszych czynności ustalono, że mężczyzna nie posiada odpowiedniej kategorii prawa jazdy.

Policjanci nałożyli na niego mandaty karne za popełnione wykroczenia, a także zatrzymali mu prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz