Kolejni poszukiwani wpadli w ręce policjantów.

fot. Policja symboliczne
Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu sochaczewskiego poszukiwanych na podstawie listu gończego. Trzeci mężczyzna – poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, został zatrzymany przez patrol policjantów z wydziału prewencji.
Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zrealizowali dwa listy gończe. Pierwszy z nich dotyczył 36 – letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Licealnej. Po zapłaceniu grzywny został zwolniony.

Kolejny list gończy dotyczy 27 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał do odbycia karę ponad 4 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna długo ukrywał się przed organami ścigania. Kryminalni ustalili jednak, kiedy przyjedzie do Sochaczewa. Zatrzymali go wczoraj w Janowie w gminie Młodzieszyn.

Ostatni z zatrzymanych to 64 – letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Został zatrzymany przez policjantów z referatu patrolowo – interwencyjnego na terenie Feliksowa, a następnie doprowadzony do placówki penitencjarnej.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz