Kolejne miliony złotych trafiają na ziemię sochaczewską.

Reklamy
Kolejne miliony złotych trafiają na ziemię sochaczewską z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, który powołaliśmy w ubiegłym roku.
Cieszę się, że znów pieniądze przekazane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości zasilą budżety naszych samorządów. Modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Młodzieszyn i Brochów  oczekiwane przez mieszkańców. Dziś spotkałem się z burmistrzem i wójtami i przekazałem promesy podpisane przez premiera Mateusza Morawieckiego dla samorządów ziemi sochaczewskiej.
W Sochaczewie 600.000 zł na modernizację stadionu w Chodakowie – chcę, żeby był to pierwszy krok w całkowitej modernizacji stadionu Bzury. Żeby powstał obiekt, z którego dumni będą nie tylko mieszkańcy Chodakowa.
Już dziś zapraszam środowisko Chodakowa do udziału w konsultacjach w tej sprawie, jakie zorganizujemy z burmistrzem Piotrem Osieckim i Marcinem Lewandowskim prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Chodakowa. Kolejne dotacje trafiają do wójtów gmin: Moniki Pietrzyk z Młodzieszyna: 1,3 mln zł na całkowitą modernizację oświetlenia w gminie, Jana Kraśniewskiego w Iłowie ponad 900.000 zł na modernizację oczyszczalni ścieków (I etap), Piotra Szymańskiego w Brochowie – 800.000 zł na modernizację oświetlenia i farmy fotowoltaiczne w gminie Brochów i Damiana Jaworskiego – 1,2 mln zł na budowę przedszkola w Rybnie.
Przy okazji bardzo dziękuję za pomoc radnej Sochaczewa Selenie Majcher i dyrektorowi mojego biura Michałowi Orlińskiemu. Wkrótce będę miał kolejne dobre wiadomości dla mieszkańców ziemi sochaczewskiej.
Maciej Małecki
Poseł Na Sejm RP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz