Koleje nielegalne wysypiska śmieci

fot. UG Młodzieszyn

Młodzieszyn Na terenie gminy Młodzieszyn ujawniono kolejne dwa nielegalne wysypiska śmieci. Tym razem w miejscowości Juliopol. W wyrzuconych śmieciach odkryto bardzo dużo danych personalnych, więc znalezienie sprawcy nie powinno stanowić problemu. Sprawa została już przez nas zgłoszona na policję w celu poszukiwania osób zaśmiecających naszą gminę.

Jesteśmy zaskoczeni, że kolejne nielegalne wysypiska powstają, mimo tego, że każdy z nas nie ma określonego limitu oddawanych śmieci. Można oddać każdą ilość wyprodukowanych śmieci z gospodarstw domowych – „Apeluję zarówno do mieszkańców, jak i osób odwiedzających naszą gminę – Drodzy Państwo, starajmy się wspólnie dbać o środowisko, które nas otacza. Proszę o uszanowanie terenu gminy Młodzieszyn oraz wspólnych terenów leśnych. Zapewnijmy sobie samym i przyszłym pokoleniom – naszym dzieciom i wnukom majątek w postaci czystych lasów, rzek i przede wszystkim pięknej przyrody.  Zadbajmy o nasze wspólne dobro.” – apeluje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz