Kolarstwo wraca do Teresina.

Reklamy

Świetna informacja dla miłośników kolarstwa. W Teresinie po długoletniej przerwie nastąpi reaktywacja sekcji kolarskiej. Będzie kolejną, po łucznictwie, zapasach i lekkoatletyce, działającą w ramach LKS Mazowsze Teresin.

Sekcja jest już oficjalnie zarejestrowana w Polskim Związku Kolarskim. Co ważne, rozpoczynają się właśnie zapisy chętnych do trenowania,

Zapraszam dzieci i młodzież, dziewczynki i chłopców w wieku od 10 lat do 20 lat do rozpoczęcia przygody zawodniczej. Będziemy trenować kolarstwo szosowe, MTB i torowe – mówi Bogdan Wadecki, były kolarz, inicjator wznowienia klubu rowerowego w Teresinie. Wszystkich szczegółów na ten temat można dowiedzieć się, dzwoniąc pod numer tel. 604 958 221 lub poprzez e-mail: bogdan@sunrace.pl. Ale nie tylko dzieci i młodzież zapraszani są do współpracy.

Okazuje się bowiem, że nowa sekcja chętnie przyjmie też w swoje szeregi wszystkich pasjonatów rowerów w dowolnym wieku. Po to, aby wspólnie stworzyć kolarską społeczność, trenować i wspierać działalność. Być może za jakiś czas doczekamy się w Teresinie następców Ryszarda Szurkowskiego czy też Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego.

Marcin Odolczyk

fot. M. Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz