Kino zaprasza.

fot. archiwum Expressu Sochaczewskiego

TERESIN Choć kinomanów w Teresinie ucieszyła wiadomość, że w końcu wraca możliwość wyprawy na seans filmowy, to z drugiej strony zasmucił fakt, że seanse mogą odbywać się w reżimie sanitarnym. To zaś zakłada, że na sali kinowej może być jedynie 10 osób. Obowiązuje też nakaz zakrywania ust i nosa oraz zakaz spożywania jedzenia i napojów w trakcie seansów.

„ Decyzja o możliwości ponownego otwarcia kin była tak samo szybka, jak zaskakująca. Nie wiadomo, jak długo to potrwa. Nie wiadomo, czy taki stan rzeczy pozostanie z nami na dłużej. Wiele kin, w obawie przed ponownym zamknięciem, postanowiło poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. My, jako małe kino społecznościowe, którego filmoteka jest ciągle dostępna i poszerzana, postanowiliśmy spróbować i dać nam wszystkim namiastkę normalności i wspólnej, choć ograniczonej rozrywki. Otwieramy się dla was i liczymy, że razem z nami skorzystacie z tego oddechu normalności. Przygotowaliśmy filmowe kąski dla każdej grupy wiekowej i możliwie szerokiego grona odbiorców” – informują pracownicy Kina za Rogiem w Teresinie.

Walentynki oferta będzie skierowana do par. Film „I tak cię kocham” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem, że nigdy nie należy tracić nadziei na miłość.

20 lutego sala otworzy się dla młodych kinomanów. Ze względu na obostrzenia nie będzie animacji, jak planowano wcześniej, ale uczestnicy bajkowego poranka filmowego otrzymają pakiety z instrukcjami do wykonania samodzielnej pracy plastycznej w domu.

Z kolei 27 lutego coś dla fanów kryminału i czarnego humoru. Komediodramat „Na noże”, to misterna intryga i wybitna obsada, nagrodzona Satelitą przez Międzynarodową Akademię Prasową.

Luty zakończy w niedzielę, 28 lutego film dla dzieci „Uprowadzona księżniczka”. Rezerwacja biletów telefoniczna i mailowa – 516 367 900, kinotok@tok.art.pl

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz