Kina czekają na widzów.

fot.pixabay

Sochaczewskie kina bardzo liczą na to, że 29 listopada powrócą do nich widzowie. Czynne kina, to być albo nie być dla ich właścicieli. Także wielu widzów niecierpliwie czeka na nowości filmowe.

Sochaczewskie kina – Mazowsze i Odeon planują już seanse. Przygotowywane są też filmy na okres świąteczny i noworoczny. Podnoszone są też zabezpieczenia sanitarne na czas projekcji, takie jak zwiększenie ilości dezynfekcji sali i środków higieny dla widzów.

„Kino Odeon tworzycie Wy – nasi Widzowie. To dzięki Wam jesteśmy wyjątkowym miejscem dającym rozrywkę, ale także formę edukacji. Jeżeli chcecie nas wspomóc i sprawić, by oczekiwanie na nasze ponowne spotkanie było możliwe, to zapraszamy do zakupu Biletu na przyszłość w cenie 15 złotych, który będzie można wykorzystać po ponownym uruchomieniu kina, na dowolnie wybrany seans filmowy” – proponują właściciele Odeonu.

Bilet jest dostępny na stronie internetowej kina. I jak zaznaczają pomysłodawcy, zakup nie ma ograniczeń czasowych i nie jest konieczne wykorzystanie biletu od razu po otwarciu. Nie obejmuje on jednak specjalnych, czyli organizowanych w kinie imprez oraz pokazów w ramach cyklu „Kino na żywo”. Bilet należy okazać w kasie kina w formie elektronicznej lub wydrukowany. Zostanie on wymieniony na wejściówkę, na wybrany przez widza seans.

Warto też przypomnieć, że w Kinie Odeon przypominane są uznane dzieła mistrzów. W każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca promowany jest cykl filmowy „Złota klasyka”. Rozpoczął go 6 listopada znany film amerykański z 1927 roku – „Śpiewak jazzbandu”. Złota klasyka to zbiór 15 niezapomnianych filmów z wytwórni Warner Bros, które na przestrzeni ostatnich 90 lat stały się klasykami w swoich gatunkach. Jest szansa, że widzowie obejrzą kolejne perły filmowe amerykańskiego kina już od 3 grudnia. Niektórzy sochaczewianie bardzo na to liczą.

Co do Kina Mazowsze na razie nie ma żadnych informacji odnośnie jego planów filmowych seansów. Wszystko, jak zaznaczone na stronie kina, wyjaśni się tuż przed 29 listopada.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz