Kiermasz, targi i rajd odwołane.

fot. archiwum
Reklamy

W wielu, jak nie we wszystkich samorządach w Polsce, w związku z wystąpieniem epidemii koronawirusa odwołane zostały wszelkie imprezy kulturalne, sportowe i rekreacyjne, które miały odbyć się w najbliższych tygodniach a nawet miesiącach.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie odwołało już zaplanowaną na 5 kwietnia imprezę wystawienniczo-promocyjną pn. „Wielkanoc na Mazowszu”. Ten cieszący się popularnością kiermasz świąteczny odbywał się nieprzerwanie co roku w Niedzielę Palmową w „Chabrowym Dworku” w Serokach Wsi. W tym roku miała być jego piętnasta edycja.

Jednocześnie informujemy, iż zapadła decyzja o odwołaniu kolejnej branżowej, wystawienniczej imprezy organizowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, MODR oddział Bielice i ZS RCKU tj. Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości w Sochaczewie. Impreza miała odbyć się w niedzielę, 26 kwietnia przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 65.

Kolejna duża impreza – rodzinny rajd rowerowy „Od Juniora do Seniora”, organizowany co roku w czerwcu na rozpoczęcie wakacji – też zostaje odwołany. W tym roku ta ciesząca się ogromną popularnością impreza rekreacyjna miała odbyć się 28 czerwca.

Za wszelkie utrudnienia z tym związane bardzo przepraszamy mieszkańców. Jednak w trosce o Państwa zdrowie liczymy na wyrozumiałość. Podjęte działania, są wynikiem szeregu decyzji rządu, dotyczących ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa w naszym kraju.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz