Karolina wie sporo o mediach.

SOCHACZEW W Warszawie odbyły się uroczystości związane z ogólnopolskim finałem Olimpiady Wiedzy o Mediach. Spośród 160 uczniów szkół z całej Polski Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza reprezentowała uczennica klasy trzeciej technikum organizacji reklamy – Karolina Łukawska.
Po napisaniu testu, uczestnicy wzięli udział w wykładach prowadzonych przez  Filipa Chajzera – prezentera radiowego i telewizyjnego oraz Filipa Springera – reportażystę i fotoreportera. Tego dnia odbyła się również wycieczka do studia Telewizji Polskiej. Następnego dnia 12 uczestników z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w teście, rywalizowało w quizie sprawdzającym ich wiedzę. Zwieńczeniem finału Olimpiady było rozdanie nagród.
Tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Mediach otrzymało 46 najlepszych uczniów szkół średnich, spośród których na miejscu 23. znalazła się również Karolina. Gdyby Karolina była w klasie maturalnej, zdobyłaby indeks uprawniający do rozpoczęcia studiów na jednym z 16 uniwersytetów organizujących Olimpiadę.
Dorota Marcinkowska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz