Kapelusz Pani Wiosny

fot.pixabay
Reklamy

BROCHÓW Gminna Biblioteka Publiczna w Brochowie organizuje konkurs dla wszystkich mieszkańców gminy. Celem jego jest rozbudzenie wyobraźni i kreatywności artystycznej do stworzenia kostiumu Pani Wiosny, czyli wiosennego przebrania dla siebie lub dziecka. Potem swe dzieło należy zaprezentować na fotografii, a tę przesłać na konkurs. Zdjęcie powinno być wykonane w plenerze, na tle grochowskiej przyrody.

Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zdjęcie w formacie JPG. Konkurs nie określa ram wiekowych. Mogą w nim brać udział wszyscy chętni. Liczy się pomysł, kreacja i wyobraźnia.

Prace trzeba nadsyłać na adres mailowy – biliotekabrochow27@interia.pl lub w wiadomości w portalu facebook biblioteki. Wszystkie nadesłane prace będą opublikowane w sieci. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że osoba nadsyłająca zdjęcie jest jego autorem i akceptuje ich nieodpłatną publikację w celach promocyjnych.

Termin nadsyłania prac do 12 kwietnia. Ogłoszenie wyników na stronie biblioteki oraz facebooku. Na karcie zgłoszenia powinno być imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres zamieszkania oraz deklaracja RODO. Więcej informacji pod nr tel. 505 955 437.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz