Kanalizacja to nie śmietnik.

ZWiK – Sochaczew prosi o właściwe korzystanie z kanalizacji i niewykonywanie żadnych prac na własną rękę w zakresie wodno – kanalizacyjnym przez mieszkańców.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i ograniczeniem do minimum sytuacji awaryjnych Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp.   z o.o. zwraca się z prośbą do mieszkańców o racjonalne korzystanie z kanalizacji sanitarnej i niewykonywanie w tym okresie żadnych prac związanych z budową przyłączy wodno – kanalizacyjnych. Wykonując przyłącze, możemy uszkodzić przyłącze lub sieć, co organiczy dostawę wody lub odprowadzanie ścieków dla mieszkańców miasta.

Prosimy wszystkich mieszkańców o rozwagę w tym zakresie.

Prosimy również o rozwagę w zakresie korzystania z kanalizacji. Do kanalizacji nie wrzucamy takich odpadów jak: ręczniki papierowe, pampersy, podpaski itp. Do kanalizacji można wrzucać papier toaletowy, który rozpuszcza się i nie powoduje zatorów na sieciach, przyłączach, przepompowniach.

W tym trudnym czasie prosimy pamiętać o pracownikach Spółki, którzy pracują w systemie ciągłym w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody i odprowadzenia ścieków.

Naszym wspólnym celem jest ograniczenie awarii do minimum, aby nie przerwać dostaw wody i odprowadzenia ścieków.

Za pomoc dziękujemy.

ZWiK – Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz