Jeszcze zdążysz wysłać zdjęcia na konkurs.

Ferie w pełni a tymczasem przypominamy uczniom, iż można przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny, organizowany już po raz dziewiąty przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie oraz Powiatowy Zespół Edukacji i Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

Ze względu na trwającą pandemię i przy zachowaniu środków ostrożności zdecydowano lekko zmienić formułę konkursu, dostosowując ją do aktualnych wymogów i sytuacji. Przypominamy zasady konkursu.

Podstawowa zmiana to zwolnienie z obowiązku drukowania wykonanych zdjęć. Wystarczy, że uczeń je zrobi i prześle na wskazany adres e-mail. Dziewiąta już edycja świątecznego konkursu fotograficznego pn. „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”, skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Organizatorom zależy, by uczestnicy konkursu uchwycili w fotografii nie tylko atmosferę świąt Bożego Narodzenia, ukazali kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, ale też zaprezentowali swą okolicę w świątecznym klimacie.

Wykonane zdjęcia należy wysłać na adres e-mail: swietlica80@onet.pl. w formacie jpg, przedstawiających temat świąt Bożego Narodzenia. Jeśli autor zdecyduje się wysłać w jednej z kategorii 5 zdjęć powinny one posiadać spójną tematykę.

Organizatorzy w tym roku przewidzieli 3 kategorie tematyczne, tj.: „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”, „Wyjątkowość świąt w mojej okolicy lub w miejscu spędzania świąt” (iluminacje domów, regionalne potrawy, choinki, szopki itp.); „Różne oblicza Świętego Mikołaja”. Zdjęcia należy nadsyłać do 31 stycznia 2021. W tytule należy podać nazwę „Konkurs fotograficzny – świetlica”.

Regulamin konkursu dostępny jest m.in. na stronie internetowej szkoły-www.zsckpsochaczew.edu.pl oraz na www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.
Koordynatorem konkursu z ramienia szkoły jest Ewa Chaber.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz