JESIENNY RELAKS.

Okres głębokiej jesieni to brak słońca, wietrzne i deszczowe dni. Organizm się wycisza, zwalnia się metabolizm. Najchętniej byśmy nie wychodzili z domu i otulili się ciepłym kocykiem z dobrą książką i ciepłą szklanką herbatki.

Życie codzienne zmusza nas do wykonywania obowiązków na które brakuje nam energii. Jak możemy sobie pomóc, korzystając z zabiegów kosmetycznych.

Zabieg czekoladowy

Jak wiadomo czekolada ma działanie odżywcze dla mózgu, co poprawia myślenie, niweluje zmęczenie, poprawia nastrój. Jest czasami niezbędna w codziennej diecie.

Zabieg na twarz i ciało daje nam odprężenie, poprawia samopoczucie, rozluźnia napięte mięśnie. Po zabiegu twarz jest rozjaśniona, nabiera blasku, poprawia się krążenie. Zabieg na ciało sprawia, że staje się ono lżejsze, rozluźnione. Zapach czekolady podczas zabiegu uruchamia poczucie radości.

Masaż ciepłymi kamieniami

Masaże niezależnie od ich rodzaju zawsze przynoszą wiele pożytku dla ciała. Działają odprężająco, kojąco na mięśnie i układ kostny. Często stosowane są leczniczo.

Zabieg ociepla nasze ciało, rozluźnia. Specjalne naturalne kamienie zabierają z organizmu złe ładunki i nagromadzoną negatywną energię. Masaż i relaks pod ciepłym kocykiem   z kojącą muzyką uzdrowi najgorszego pesymistę.

Zabieg z kulami masującymi

Podczas zabiegu aplikujemy preparaty odżywcze, które wzmacniają skórę, wnikając w głębokie jej warstwy. Kule masując skórę, rozgrzewają się i oddają przyjemne ciepło. Ciepło powoduje lepsze i głębsze przenikanie substancji odżywczych przez kanaliki skórne. Na zakończenie zabiegu aplikujemy maskę dotleniającą. Dodatkowym atutem zabiegu jest szum morza podczas masowania kulami, co przenosi nasze zmysły do wspomnień ciepłego piasku i słonecznego lata.

Zabiegi borowinowe

Borowina jest znana od bardzo dawna. Ma działanie rozgrzewające, oczyszczające. Leczy stany zapalne stawów, rozluźnia napięcie mięśniowe. Zabiegi doskonałe przy stanach zapalnych stawów, bólach kręgosłupa. Dodatkowym atutem borowiny jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Hanna Kasztelan

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz