Jedna trzecia na zdalnym.

fot.archiwum
Reklamy

SOCHACZEW W Liceum Ogólnokształcącym im . Fryderyka Chopina w Sochaczewie zanotowano jeden aktywny przypadek zachorowania na covid-19 . Zakażoną osobą był jeden uczeń. To spowodowało zmiany w systemie edukacji w szkole.

­– Siedem klas przeszło na zdalne nauczanie. Pozostałe 19 klas odbywa zajęcia w trybie stacjonarnym. To prawie 1/3 klas w systemie zdalnym. Dodatkowo 14 nauczycieli skierowanych zostało na kwarantannę. Jednak ci nauczyciele zdecydowali, żeby nie przerywać cyklu kształcenia to będą prowadzić lekcje w systemie zdalnym zarówno dla uczniów na kwarantannie, jak i dla tych w systemie stacjonarnym – informuje Dariusz Miłkowski, dyrektor Liceum Ogólnokształcącym im . Fryderyka Chopina w Sochaczewie.

Kwarantanną są objęci uczniowie klas drugich i trzecich liceum. Mimo pewnej dezorganizacji, nauka przebiega bez zakłóceń i bardzo sprawnie. Jeśli nikt z będących na kwarantannie nie zachoruje to już niebawem uczniowie i nauczyciele wrócą do szkoły. A chory uczeń nieco później po sprawdzeniu, ze już nikomu nie zagraża

BN

fot.archiwum

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz