Jak będą czynne urzędy w Sochaczewie w okresie świąteczno-noworocznym?.

Reklamy
Najlepiej nie zostawiać spraw do załatwienia na ostatnią chwilę. W Wigilię 24 grudnia i Sylwestra 31 grudnia, niektóre jednostki miejskie, instytucje i urzędy będą pracować inaczej niż zwykle.

Urząd Miejski w Wigilię będzie nieczynny, natomiast w Sylwestra pracuje bez zmian, czyli od 8.00 do 16.00. W okresie świąteczno-noworocznym w sprawach nagłych, np. takich jak zauważone potrącone zwierzę, uszkodzony znak, nieczynna sygnalizacja świetlna, poważna awaria sieci wodno-kanalizacyjnej, można dzwonić pod całodobowy miejski telefon interwencyjny 862-36-82.

Starostwo Powiatowe w okresie przed i poświątecznym pracuje w normalnych godzinach, jak dotychczas, natomiast w Wigilię będzie nieczynne. Dotyczy to także pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. W Sylwestra starostwo pracuje normalnie.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wigilię będzie zamknięty, natomiast w Sylwestra siedziba przy al. 600-lecia będzie czynna w godz. 8.00-14.00.

Miejska Biblioteka Publiczna – wszystkie wypożyczalnie będą zamknięte zarówno w Wigilię jak i Sylwestra.

Zakład Gospodarki Komunalnej od 24 do 27 grudnia będzie nieczynny. W tych dniach służby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w mieście, a także hydraulik, elektryk oraz pracownicy kancelarii Cmentarza Komunalnego będą pełnić dyżury telefoniczne.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Biuro Obsługi Klienta przy ul. Rozlazłowskiej będzie czynne w Wigilię i Sylwestra w godzinach 7.00-12.00.

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje z kolei, że 24 grudnia biuro i kasa, mieszczące się przy al. 600-lecia, będą nieczynne.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz