Inwestycje dla maluchów.

Wraz z nadejściem wiosny szykują się zmiany na Ogródku Jordanowskim przy Alei 600-lecia. Najbardziej powinny cieszyć się z tego maluchy odwiedzające plac zabawa.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie rozstrzygnął właśnie przetarg dotyczący modernizacji część urządzeń znajdujących się na palcu zabaw. Dostarczy jej firma Lamex za kwotę 27 367 zł Dodajmy, że konkurencyjna oferta opiewała na 73 246 zł. Do tego dojadą prace porządkowe.
– Zakres zaplanowanych prac obejmuje między innymi naprawę część urządzeń do zabawy oraz ich pomalowanie. Do tego dojdzie wymiana karuzeli tarczowej na nową. Natomiast w miejsce drewnianych donic na kwiaty pojawią się bardziej trwałe wykonane w z laminatu. Na placu powstanie także nowa, zadaszona piaskownica o nieregularnym kształcie – poinformował nas Mieczysław Głuchowski, dyrektor MOSiR. Jak dodał na najbliższym czasie nowe urządzenia do zabawy zostaną zainstalowane również innych sochaczewskich placach zabaw m.in. w Karwowie i przy ulicy Grunwaldzkiej.
jur

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz