Informacje z puszczy.

fot. KPN

KAMPINOS W czasie pandemii, przy ograniczonej ilości bezpośrednich kontaktów z mieszkańcami gminy Kampinos, przybywa spraw związanych z Puszczą Kampinoską. Jak się okazuje, same informacje na facebookowym profilu Kampinoskiego Parku Narodowego są zbyt chaotyczne i mało precyzyjne.

Ponadto dane i dodatkowe informacje mogą umknąć uwadze przy nagromadzeniu wielu wiadomości. Bywają też sprawy pilne, które wymagają natychmiastowej interwencji, jak choćby naruszenia regulaminu parku, czy bezpieczeństwa na szlakach.

Stąd też dyrekcja KPN wpadła na pomysł, by sprawy niecierpiące zwłoki były natychmiast kierowane bezpośrednio do Straży Parku na adres mailowy – straz@kampinoski-pn.gov.pl. Gdy ktoś nie ma jednak w danej chwili dostępu do Internetu może telefonować do komendanta Straży Parku – Artura Keniga na nr 664 062 542 lub jego zastępcy Grzegorza Kondrackiego na nr 508 186 950. W innych ważnych sprawach, które nie wymagają jednak szybkiej reakcji, można pisać na adres dyrekcja@kampinoski-pn.gov.pl.

„Ułatwi to załatwienie spraw, przyspieszy naszą reakcję, a przede wszystkim informacje te nie umkną niczyjej uwadze, co może przytrafić się na ogólnej stronie facebooka” – informuje dyrekcja KPN.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz