II Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy

Planowany na 16 maja Bieg Tropem Wilczym, został przełożony przez głównego, ogólnopolskiego organizatora na 15 sierpnia. Mamy jednak dla miłośników biegania propozycję. Rok temu po raz pierwszy organizowaliśmy Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy i dziś zapraszamy do udziału w drugiej edycji tej imprezy.

Zasady opisane są w poniższym regulaminie. Pamiętajcie o przestrzeganiu wszelkich wytycznych, obowiązujących w czasie pandemii wirusa COVID -19.

Udział w biegu jest dobrowolny, tak jak i rejestracja czy udokumentowanie Waszego startu.

Bieg ma się odbywać  w dniach 1 – 3 maja 2021r. a jego dystans to min. 5 km.  To znaczy , że któregoś z dni „MAJÓWKI” macie do pokonania min. 5 km. Możecie je przebiec, przejechać rowerem, na rolkach, przejść czy przeczołgać, co wolicie, obyście tylko zachowali zasady bezpieczeństwa w obecnych czasach.  Możecie zrobić więcej niż 5 km , wtedy dajcie znać, jaki dystans pokonaliście ?Dla dzieci do lat 12 dystans to min. 500 m. Oczywiście dzieci startują pod opieką dorosłych.

A jak ktoś będzie miał ochotę na pamiątkowy imienny numer startowy i imienny dyplom do samodzielnego wydruku, prosimy o rejestrację na maila : mosirsochaczew@interia.pl . Podajemy imię nazwisko, wiek, klub ewentualnie miejscowość, ale samo imię i nazwisko wystarczy ?.

Dla pierwszych 5 osób, które będą chciały podzielić się z nami relacją z biegu, postaramy się o nagrody specjalne.

Powodzenia! Bądźcie uważni i czujni, zachowajcie odpowiednie procedury ?

 I Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy / Regulamin

I. ORGANIZATOR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

Ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew

Telefon: 721-121-011

Adres e-mail: mosirsochaczew@interia.pl

II. CEL IMPREZY

1. Upamiętnienie Święta Konstytucji 3-go Maja

2. Popularyzacja biegania jako zdrowego i aktywnego stylu życia

3. Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku

III. TERMIN, MIEJSCE

Uczestnicy zobowiązują się do pokonania w dniach 1-3 maja 2021 roku dystansu minimum 5 kilometrów ( biegiem, nordic walking, chód, rower, wózek, byle nie samochód ?) dzieci do lat 12 – dystans 500m , oczywiście pod opieką dorosłych – w dowolnym miejscu oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie na adres mosirsochaczew@interia.pl  zdjęcia lub print screen z aplikacji lub zegarka. Dystans, miejsce, czas biegu wybieracie sobie sami. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i przestrzegania wszelkich wytycznych , obowiązujących w czasie pandemii wirusa COVID -19.

IV. ZAPISY

1. Rejestracja zawodników odbywa się za pomocą zgłoszenia na adres mosirsochaczew@interia.pl  z podaniem imienia i nazwiska i jest konieczna tylko jeśli chcecie otrzymać imienny numer startowy i dyplom.

2. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma imienny numer startowy wysłany na adres e-mail do samodzielnego wydruku, a po przesłaniu relacji z wykonanego zadania – dyplom , również do samodzielnego wydruku ?

V. OPŁATA STARTOWA

Nasz bieg nie ma opłaty startowej, ale jeśli macie potrzebę wpłaćcie pieniądze na jakiś szczytny cel ? albo zróbcie coś dobrego dla innych ? nawet kanapkę czy herbatę żonie czy mężowi , pobawcie się z dzieckiem, zadzwońcie do rodziców itp. itd. ?

VI. WARUNKI UCZESTNICTWA ORAZ KLASYFIKACJA UCZESTNIKÓW

1. W biegu mogą wziąć udział wszystkie osoby powyżej 12-go roku życia. Osoby poniżej 12-go roku życia mogą wziąć udział w biegu pod opieką osób dorosłych. Pamiętajcie o  zasadach obowiązujących w okresie trwania pandemii wirusa COVID -193.

2. Każdy uczestnik może, ale nie musi udokumentować swoją aktywność poprzez wysłanie na adres mosirsochaczew@interia.pl  zdjęcia lub print screen biegu z aplikacji lub zegarka. Robicie to tylko jeśli chcecie otrzymać dyplom na maila ? i ewentualnie jedną z 5 nagród specjalnych.

3.Potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 6.05.2021 roku.

4. W zamian za udział w biegu wysyłamy dyplom do samodzielnego wydruku i numer startowy na pamiątkę, ale dla pierwszych 5 osób , które podzielą się z nami zdjęciem z biegu, postaramy się zorganizować nagrody specjalne.

5. Odbiór 5 nagród specjalnych nastąpi po 10 maja 2021r.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Uczestnicy biegu biorą w nim udział dobrowolnie , a przez udział oświadczają jednocześnie,  że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych, jakie wiążą się z udziałem w zawodach i ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność oraz że nie posiadają żadnych przeciwwskazań medycznych do wzięcia udziału w zawodach.

2. Uczestnicy powinni być ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków

  1. Organizator nie bierze na siebie odpowiedzialności za straty, szkody, kontuzje i nieszczęśliwe wypadki zaistniałe przed, w czasie i po zawodach.
  2. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora.

VIII. Dane osobowe i ochrona wizerunku

Udział w BIEGU jest jednoznaczny z akceptacją jego zasad i udzieleniem zgody na upublicznienie danych osobowych. Klauzula RODO dostępna na naszej stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl w zakładce MOSiR Sochaczew.

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz