Gwiazdy Dni Sochaczewa.

Urząd Miejski ogłosił właśnie przetarg na wyłonienie firmy, która na zlecenie miejskiego samorządu zorganizuje w dniach 12 – 14 czerwca tegoroczne ,,Święto Mieszkańców Sochaczewa – Dni Sochaczewa”.

Jak można przeczytać w specyfikacji zamówienia, święto miasta, podobnie jak i w poprzednich latach, zostanie zorganizowane nie tylko na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej. Do tego dojdą imprezy towarzyszące, odbywające się między innymi na placu Kościuszki.

Podobnie jak w poprzednich latach, święto rozpocznie się od uroczystej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się w piątek 12 czerwca. Natomiast główne imprezy zaplanowano na sobotę i niedzielę. Wiadomo już, że 13 czerwca wystąpią: No Days Off, Smolasty, Viki Gabor, a gwiazdą wieczoru będzie Grzegorz Hyży. Z kolei w niedzielę na głównej scenie zaprezentują się: Tajm, Chłopcy z Placu Broni, Krzysztof Krawczyk, a imprezę zakończy występ Golec uOrkiestra.

Imprezie na terenie MOSiR przy ul. Warszawskiej będzie towarzyszył także „Jarmark Sochaczewski” – prezentujący lokalne organizacje pozarządowe. Będę również strefa rodzinna, pchli targ i giełda antyków, a harcerze ustawią swoje miasteczko.

Dodajmy, że to ostatnie święto miasta, jakie odbędzie się na obiektach sportowych przy ulicy Warszawskiej. Kolejne, w 2021 r. ma być zorganizowane w nowym amfiteatrze oraz na nadrzecznych bulwarach.

dot

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz