Fundacja dla mieszkańców.

fot.pixabay

TERESIN Niedawno pisaliśmy o znakomitym przedsięwzięciu realizowanym na terenie gminy Teresin pod nazwą „Adranalina 2 – spotkanie z surwialem”. Jednym z organizatorów tamtej akcji była nowopowstała Fundacja Rozwoju Osobistego, Edukacji i Turystyki „Fera Via”.

Tymczasem powstał już kolejny pomysł i tym samym ciekawa propozycja dla mieszkańców.

Fera Via jest organizacją pozarządową, której początek działalności niestety, zbiegł się z pandemicznym czasem w sposób szczególny utrudniającym realizację zamierzonych celów.

Nie poddajemy się, działamy w warunkach, w jakich przyszło nam żyć, dostosowując się do sytuacji. Jeden projekt już z nami, czas ruszać z następnym – z werwą przyznaje Izabela Andryszczyk z Fundacji.

Zapytaliśmy zatem, co kryje się za nową propozycją.

Ponownie będzie ona skierowana do mieszkańców gminy Teresin. Projekt przeciwdziałać ma skutkom epidemii COVID 19. Środki na ten cel pochodzą z programu województwa mazowieckiego. W ramach projektu Fundacja przekaże nieodpłatnie dziesięciu instytucjom i organizacjom z terenu gminy Teresin środki ochrony osobistej oraz przeprowadzi ozonowanie pomieszczeń dostępnych dla ogółu mieszkańców – wyjaśnia Izabela Andryszczyk i dodaje – Zapraszamy do śledzenia naszych działań i angażowania się w kolejne inicjatywy podejmowane na rzecz lokalnej społeczności.

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz