Finanse i plany.

 Najbliższa sesja Rady Gminy Rybno, która zaplanowana jest na czwartek, 23 stycznia poświęcona zostanie sprawom finansowych i planowanym inwestycjom.

Radni zajmą się uchwałą w sprawie szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych. Ustalona zostanie też średnia cena jednostki paliwa w gminie Rybno na rok szkolny 2019/2020 – etyliny, oleju napędowego i gazu LTG. Dotyczy to zwrotu kosztu dowozu dzieci niepełnosprawnych przez rodziców. Również ustalona zostanie wysokość stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych.

Na sesji radni zajmą się zatwierdzeniem planów pracy stałych komisji Rady Gminy Rybno na bieżący, czyli 2020 rok. Z tych planów rozliczane są poszczególne komisje na koniec roku budżetowego. Na koniec przyjęta zostanie uchwała w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rybno. Początek sesji od godziny 9.00 w sali sesyjnej urzędu gminy. Chętni mieszkańcy mogą przysłuchiwać się obradom bezpośrednio lub online .

BN

fot.pixabay

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz