Finał został przesunięty.

SOCHACZEW Wprowadzenie narodowej kwarantanny wymusiło na Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy decyzję o przesunięciu 29. finału zbiórki. Od połowy grudnia datki na WOŚP można wrzucać do kilkunastu skarbon rozmieszczonych na terenie powiatu.

Gramy dalej. Choć jest nowa data finału, to pozostałe ustalenia się nie zmieniają. Moim zdaniem jego przełożenie jest rozsądną, mądrą decyzją. Nie poddajemy się. Nasz sztab czeka w gotowości, aby aktywnie uczestniczyć w finale ostatniego dnia stycznia, podczas którego nasi wolontariusze wyjdą kwestować na ulice miasta i powiatu. Datki na WOŚP można wrzucać do stacjonarnych skarbon znajdujących się na terenie powiatu sochaczewskiego. W związku ze zmianą daty finału, będą one dostępne co najmniej do końca stycznia, a więc dłużej niż pierwotnie planowaliśmy – mówi Krzysztof Wasilewski, szef sztabu WOŚP działającego w Hufcu ZHP Sochaczew.

Lokalizacje skarbon WOŚP: sklep „U Janusza” (ul. Chopina 146), Galeria Optyczna „Śliwińscy” (Żeromskiego 12), LCN Studio (Żeromskiego 23), piekarnia „Gzik-Janiak” (Traugutta 7), piekarnia-cukiernia „Majewscy, Ciurzyńska” (Pokoju 7), przychodnia Medicamed (Kaczorowskiego 3a), stacja Paliw „Amber” w Giżycach, Urząd Gminy w Młodzieszynie, sklepy PSS Społem w Sochaczewie przy ulicach Pokoju 10, Gawłowskiej 45, Okrzei 1, 15 Sierpnia 119 i 1 Maja 15.

UM Sochaczew

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz