Dzień Kobiet w gminie.

MŁODZIESZYN Międzynarodowy Dzień Kobiet jest jednym ze świąt, które co roku obchodzone jest w gminie Młodzieszyn. Tym razem nie mogliśmy się spotkać, aby wspólnie świętować. Przygotowaliśmy więc drobne atrakcje, które z pewnością umiliły dzień naszym mieszkankom.

Każda z Pań, która w dniu 8 marca odwiedziła Urząd Gminy Młodzieszyn, otrzymała kwiaty oraz słodką niespodziankę. Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk  zaprosiła także Panie do udziału w konkursie filmowym z okazji Dnia Kobiet pt. Być kobietą, być kobietą…”. Konkurs polegał na przesłaniu krótkiego filmiku, który opisywał kobiecy dzień, zajęcia, obowiązki.

Bardzo dziękujemy Paniom, które wzięły udział w naszej zabawie. Interpretacje naszego konkursowego hasła były różnorodne, przez co wybór zwyciężczyni nie był łatwy.

Miło nam ogłosić, że decyzją Komisji Konkursowej nagrodę w konkursie zdobyła Justyna Wołyńska. Serdecznie gratulujemy!

Dzień kobiet, to odpowiedni czas, aby podziękować wszystkim Paniom, działającym społecznie na rzecz rozwoju Gminy Młodzieszyn. To także okazja, aby w tym szczególnym dniu docenić wkład pracy każdej kobiety w codziennym życiu. Wszystkim Paniom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz