Dworzec cuchnie.

SONY DSC

Jak już informowaliśmy, spółka PKP SA zamierza w 2021 roku przebudować gruntownie dworzec kolejowy w Sochaczewie. Ma on się stać wizytówką miasta i miejscem, w którym podróżni będą mogli w miłej atmosferze oczekiwać na pociąg.

Ta informacja co prawda ucieszyła naszych czytelników, którzy zastanawiają się, czy w kilka dni po zakończeniu zapowiadanej inwestycji ktokolwiek będzie chciał przebywać w dworcowej poczekalni.

– Już raz wydali prawie dwa miliony złotych na jego remont i co z tego, skoro znów jest tam brud i smród. Śmierdzi, ponieważ poczekalnia przeistoczyła się w noclegownie dla bezdomnych, którzy nie tylko w niej śpią, ale także załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Jeżeli teraz nie potrafią z tym zrobić porządku, to nie zrobią tego po kolejnym remoncie –twierdzą nasi czytelnicy. Dodając, że co prawda teren dworca jest patrolowany przez policję, ale ta może jedynie wylegitymować przebywających w poczekalni, ale zmusić ich do opuszczenia pomieszczenia już nie może. Z kolei patrole sokistów bardzo rzadko zapuszczają się do Sochaczewa.

dot

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz