Dwaj poszukiwani trafili do zakładu karnego.

Ostatnio w ręce policjantów wpadło dwóch poszukiwanych. Pierwszy z nich miał do odbycia karę pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci. Drugi to mieszkaniec Sochaczewa poszukiwany listem gończym jako osoba tymczasowo aresztowana.
W ubiegłym tygodniu policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego dostali zgłoszenie, że pod ławką w parku leży mężczyzna ubrany nieadekwatnie do pory roku. Mundurowi chwilę później byli już na miejscu.

Mężczyzna, wobec którego podjęto interwencję był nietrzeźwy. Nie chciał podać funkcjonariuszom swoich danych. Stan nietrzeźwości i warunki w jakich się znajdował powodowały zagrożenie dla jego zdrowia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Na drugi dzień mężczyzna podał swoje dane. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Południe za nieumyślne spowodowanie śmierci. Zatrzymany 33 – latek został doprowadzony do placówki penitencjarnej.

Drugi z mężczyzn został zatrzymany wczoraj przez policjantów referatu operacyjno – rozpoznawczego. Policjanci zauważyli, że poszukiwany listem gończym 45 – latek wchodzi do swojego mieszkania. Nie chciał otworzyć drzwi, więc interweniować musiała straż pożarna.

Sochaczewianin został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego jako osoba tymczasowo aresztowana.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz