Dwa groźne wypadki na drogach powiatu sochaczewskiego

Fot. KPPSP Sochaczew
Policjanci ustalają przyczyny dwóch wypadków do których doszło wczoraj na drogach powiatu sochaczewskiego. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Wczoraj popołudniu, dyżurny sochaczewskiej komendy dostał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Teresinie – Gaju. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca pojazdu marki Audi A4 zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo w oplem vivaro. W wyniku tego zdarzenia, kierowca auta osobowego i dwóch pasażerów opla trafiło do szpitala.

Kilkadziesiąt minut później w miejscowości Chrzczany doszło do drugiego wypadku. Z początkowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że rowerzysta przejeżdżający przez drogę krajową nr 92 zderzył się z oplem zafirą. Kierowca jednośladu doznał ciężkich obrażeń ciała i trafił do szpitala. Początkowo droga krajowa była zablokowana w obu kierunkach, później wprowadzono ruch wahadłowy.

Miejsca w których doszło do wypadków zostały zabezpieczone. Policjanci ustalali świadków, zabezpieczali ślady, robili pomiary i sporządzali dokumentację fotograficzną.Teraz ustalamy dokładne przyczyny i okoliczności wypadków, apelując jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz