Dozory oraz areszt za włamanie i narkotyki.

Łupem włamywaczy padła maszyna do szycia i skuter. Kradzież udaremnili funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego.
Mundurowi znaleźli również słoik ze znaczną ilością narkotyków, które należały do jednego z zatrzymanych. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Wobec dwóch podejrzanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, natomiast ostatni został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z czwartku na piątek policjanci zostali powiadomieni, że po jednej z posesji w Młodzieszynie chodzi kilku mężczyzny. Na miejsce ruszyli funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego sochaczewskiej komendy.

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu sochaczewskiego w wieku 21, 28 i 34 lat. Ustalono, że mężczyźni ukradli skuter z pomieszczenia gospodarczego, a także włamali się do domu skąd ukradli maszynę do szycia. Przy samochodzie, którym poruszali się sprawcy, funkcjonariusze znaleźli słoik z narkotykami.

Trzech mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu. W komendzie wstępnie zbadano zabezpieczone środki odurzające. Okazało się, że w słoiku było blisko 90 gramów amfetaminy i 73 tabletki z MDMA.

Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, których dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Wobec starszych mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Najmłodszy usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. W niedzielę odbyło się posiedzenie sądu podczas którego zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu 21 – latka na okres trzech miesięcy.

Mieszkańcom powiatu sochaczewskiego grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot.policja

Narkotyki znalezione przy samochodzie sprawców

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz