Dorzuć się do siłowni.

SOCHACZEW Trwa internetowa zbiórka na rzecz Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie. Jej celem jest budowa siłowni plenerowej dla seniorów. Potrzeba w sumie 12 tys. zł. Zachęcamy do uczestnictwa w akcji: https://zrzutka.pl/ra5b7w.

Nawiązaliśmy współpracę z grupą osób zrzeszoną w inicjatywie „Payback Charytatywnie”. Między innymi w ubiegłym roku dziewięciu wolontariuszy z tej grupy pomogło nam w pomalowaniu sufitu w świetlicy oraz części ławek parkowych będących na wyposażeniu dziennego domu. Jakiś czas temu wyszli także z propozycją zorganizowania zbiórki internetowej – mówi Teresa Michałowska, dyrektor sochaczewskiego DDPS.

Celem zbiórki „#PoraNaSeniora – Siłownia plenerowa dla Seniorów z DDPS w Sochaczewie” jest 12 tys. zł. Za tę kwotę DDPS planuje zbudować siłownię zewnętrzną. W jej skład wchodzą: urządzenie 3w1 (twister/biegacz/wahadło), tak zwany rowerek, duże koło i dwa małe.

Nowy obiekt zostanie ogrodzony i będzie zlokalizowany na terenie zielonym należącym do DDPS (w sąsiedztwie siedziby ZKM). Na razie uzbierano w sumie 8,8 tys. zł. Brakuje jeszcze nieco ponad trzy tysiące. Zbiórka potrwa do końca czerwca.

Naszą akcję można wesprzeć nawet najdrobniejszą kwotą. Dużą część uzbieranych do tej pory pieniędzy wpłacili pracownicy naszego domu. Postanowiliśmy przeznaczyć na ten cel również środki pozyskane ze sprzedaży kart świątecznych wykonanych przez podopiecznych DDPS. Jest też wiele wpłat od osób prywatnych, za co serdecznie dziękuję – dodaje Teresa Michałowska.

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz