Długo oczekiwany remont strażnicy OSP w Młodzieszynie rozpoczęty

Reklamy

Strażnica w Młodzieszynie, podobnie jak pozostałe strażnice OSP z gminy Młodzieszyn zostanie zmodernizowana. Jako gmina zawsze staramy się wspierać działania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, tym bardziej zależało nam na rozpoczęciu prac związanych z remontem młodzieszyńskiej strażnicy, która jako jedyna w gminie nie przeszła pełnej modernizacji.

Jak już wcześniej informowaliśmy, dzięki staraniom Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk, pozyskaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie długo oczekiwane dofinansowanie, na „Modernizację strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie” w ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”. Dofinansowanie wynosi 60% całej inwestycji.

O przeprowadzenie remontu strażnicy OSP Młodzieszyn, nasi mieszkańcy oraz strażacy apelowali już dawno. Mi również bardzo zależało, aby ta inwestycja w końcu doszła do skutku. Cieszę się, że jest to możliwe!

Pragnę gorąco podziękować za pomoc Mirosławowi Adamowi Orlińskiemu – Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz Adamowi Struzikowi – Marszałkowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie i pomoc w pozyskaniu dofinansowania, pracownikom urzędu oraz druhom z OSP Młodzieszyn za zaangażowanie, pomoc oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji tego projektu. Moje plany oraz program wyborczy, marzenia druhów jak i mieszkańców wkrótce zostaną spełnione, z czego bardzo jestem zadowolona.„- podkreśla Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

UG Młodzieszyn

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz