Czarne chmury nad poszukiwanymi.

Policjanci z KPP Sochaczew i PP w Nowej Suchej zatrzymali pięciu mężczyzn poszukiwanych na podstawie listu gończego i nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Czterech z nich trafiło już do jednostki penitencjarnej. Ostatni, po opłaceniu grzywny został zwolniony.

Pierwszy wpadł 36 – letni mieszkaniec Sochaczewa poszukiwany na podstawie listu gończego. Policjanci z Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego zatrzymali go na ulicy Płockiej. Mężczyzna, który miał do odsiadki kilkanaście miesięcy, został doprowadzony do zakładu karnego.

Drugi z zatrzymanych to 20 – letni mężczyzna poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę kilku miesięcy pozbawienia wolności. Poszukiwanego zatrzymano w Kozłowie Biskupim przez policjantów z Posterunku Policji w Nowej Suchej.

Kolejny zatrzymany to 44 – letni mieszkaniec Sochaczewa. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Sochaczewianin został zatrzymany o 1:40 w nocy na ul. Senatorskiej przez funkcjonariuszy Referatu Patrolowo – Interwencyjnego.

Czwarty z poszukiwanych to 23 – latek poszukiwany na podstawie listu gończego. Zgodnie z dyspozycją prokuratury, mężczyznę należało zatrzymać i doprowadzić do zakładu karnego jako osobę tymczasowo aresztowaną. Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali go w Grodzisku Mazowieckim.

Ostatni z zatrzymanych to 43 – letni mężczyzna poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Sochaczewianina zatrzymali dzielnicowi. Mężczyzna zapłacił grzywnę i uniknął odsiadki.

Policjanci przypominają, że ukrywanie osoby poszukiwanej jest zabronione i zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz