Ciągną chodnik do Polnej.

SOCHACZEW Na początku października powinny zakończyć się prace związane z budową nowego chodnika wzdłuż Al. 600-lecia – od skrzyżowania z Trojanowską do ulicy Polnej. Inwestycja na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, której koszt wynosi 280 tys. zł, wykonywana jest przez firmę Agnes Bud.

To kolejna inwestycja MZDW na terenie Sochaczewa. W poprzednich latach podległa samorządowi Mazowsza jednostka wybudowała m.in. rondo w Chodakowie oraz na skrzyżowaniu Licealnej z Żyrardowską oraz most na Pisi w Boryszewie. Przebudowano także zarządzany przez MZDW odcinek ulicy 15 Sierpnia, jak również ulicę Chodakowską i Chopina. Do tego doszła budowa chodnika wzdłuż ul. Wyszogrodzkiej oraz nowa nakładka i chodnik na ul Piłsudskiego i w Al. 600-lecia.

MZDW przymierza się także do przebudowy fragmentu Al. 600-lecia od przejazdu kolejowego w Kistkach do skrzyżowania z Trojanowską i Staszica. Jednak na ten remont będziemy musieli poczekać. Przebudowa nastąpi dopiero po wybudowaniu nowego mostu na Bzurze, z którego zjazd ma się łączyć z Aleją w rejonie ulicy Zygmunta Starego na Trojanowie.

dot

archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz