Chodniki będą równiejsze.

Reklamy

Co prawda stan sochaczewskich chodników uległ znacznej poprawie, ale nadal wiele z nich wygląda, jakby przed chwilą przeszły bombardowanie. Dlatego władze miasta, podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tym zdecydowały się na sukcesywne remonty chodników na terenie Sochaczewa.
W ubiegłym roku wyremontowano m.in. część chodników na osiedlach przy ulicach Senatorskiej i Łuszczewskich oraz położono chodnik wzdłuż ulicy Warszawskiej – na odcinku od przejazdu kolejowego do centrum handlowego Sonata.
Firma Agnes-Bud, która wygrała tegoroczny przetarg na remont i budowę miejskich chodników, ułożyła również bezpieczne przejście dla pieszych wzdłuż ulicy Świerkowej. Nowymi chodnikami mogą się także cieszyć mieszkańcy ulic: Niemcewicza, Batorego, Kochanowskiego, Żeromskiego, Polnej czy Wojska Polskiego. W sumie wyremontowano ułożone prawie 3 kilometry nowych chodników.
Z naszych informacji wynika, że w tym roku firma przebuduje m.in. chodnik wzdłuż ulicy 1 Maja na odcinku od skrzyżowania z Reymonta do siedziby Sądu Rejonowego. Istniejący tam asfalt zostanie zastąpiony kostką brukową. Zostaną także wybudowane zatoki postojowe.
dot
Fot.: Archiwum Expressu Sochaczewskiego

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz