BROCHÓW: Powitanie lata z Zenkiem Martyniukiem.

BROCHÓW Przygotowania do największej w roku imprezy w gminie Brochów trwają pełna parą. Powitanie Lata odbędzie się już po raz trzeci. W tym roku świętowanie rozpocznie się 30 czerwca koncertami, a zakończy 2 lipca – wielkim, rodzinnym festynem. Obie imprezy na stadionie sportowym w Brochowie.

Letnie koncerty ruszają o godzinie 17.00. Najpierw zaprezentują się najmłodsi i młodzież z terenu gminy z piosenkami i pląsami. Potem chwila dla zdrowia, czyli fitness.

O godzinie 19.00 rusza blok koncertowy. Na estradzie kolejno wystąpią zespoły muzyczne. Jako pierwszy wystąpi zespół HCR, z repertuarem rappowym. Po nim o godzinie 20.00 pojawi się znany i lubiany przez mieszkańców gminy zespół Toledo. Kolejne, godzinne koncerty dadzą Defis, Power Play i na koniec Akcent z Zenkiem Martyniukiem, który  zapowiada też na stronach internetowych zespołu, że wystąpi podczas 54 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Czy Festiwal się odbędzie, tego nie wiadomo. Powitanie lata w Brochowie na pewno!

Tak bawiono się rok temu/ Fot. Bogumiła Nowak

W trakcie całej imprezy będą działać stragany z rękodziełem i upominkami, słodyczami, mała gastronomia, stoiska z piwem. Będzie też karuzela i Wesołe Miasteczko dla dzieciaków. Zapowiadane są konkursy i różne pokazy. Obecnie trwa dopinanie wszystkiego.

Na Powitanie Lata zaprasza Piotr Szymański, wójt gminy Brochów oraz Stowarzyszenie Aktywni dla Brochowa.

– Szykujemy sporo niespodzianek dla mieszkańców i gości, którzy nas odwiedzą. Już niebawem więcej szczegółów – zapowiada wójt Szymański.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz