Boże Narodzenie w obiektywie.

180 zdjęć z 11 szkół wpłynęło na tegoroczną, piątą edycję konkursu fotograficznego „Boże Narodzenie w obiektywie”. Łącznie prace dostarczyło 46 uczniów, w większości gimnazjalistów.
Z gimnazjów wpłynęło 146 zdjęć: w tym 75 w wersji papierowej i 71 w wersji elektronicznej. Jeśli chodzi o szkoły ponadgimnazjalne wpłynęły 34 prace fotograficzne: 27 w wersji elektronicznej i 5 w wersji papierowej.
Przypominamy. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, przy wsparciu Powiatowego Zespołu Edukacji i Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Skierowany jest on do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs zakładał 4 kategorie a każdy uczeń mógł dostarczyć maksymalnie 5 zdjęć. Można było dostarczyć zdjęcia w formie wydrukowanej lub dostarczyć emailem.
W tym roku obowiązywały następujące kategorie: „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”; „Wyjątkowość świąt w mojej okolicy, lub w miejscu spędzania świąt (iluminacje domów, regionalne tradycje, choinki, szopki bożonarodzeniowe); „Różne oblicza Świętego Mikołaja” oraz nowa – „Klimat świąt w mojej szkole”.
Komisja konkursowa w składzie: Tomasz Ertman, Jakub Wasilewski i Anna Syperek, zebrała się w piątek, 27 stycznia. Nagrodzono kilkanaście osób, a ich nazwiska poznamy podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu, które odbędzie się prawdopodobnie 10 lutego, jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych, tradycyjnie w ZS CKP.
Jak co roku zwycięzcom nagrody w konkursie ufunduje Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz dyrekcja ZS CKP.
Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz