Bezpłatny transport.

Fot. Pixabay

SOCHACZEW Przypominamy, że od 15 stycznia miejski samorząd uruchomił specjalną infolinię dla mieszkańców Sochaczewa w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Pod wskazanymi numerami telefonów seniorzy i osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności umówią bezpłatny transport do wybranego punktu szczepień.

Organizowaniem transportu dla osób z ograniczoną mobilnością zajmie się Centrum Usług Społecznych przy Al. 600-lecia (dawny MOPS).

Zgodnie z decyzją wojewody z bezpłatnego transportu skorzystają osoby: posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R (upośledzenie narządu ruchu) lub N (choroby neurologiczne), albo odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami oraz osoby mające trudności z dostępem do punktu szczepień, czyli np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień.

Datę i godzinę transportu uzgodnimy, dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 pod numer: (046) 863-41-81, 863-41-82 lub komórkowy 514-899-298.

opr. es

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz