Apetyt na odznakę.

SOCHACZEW Już ponad kilkadziesiąt osób zdobyło odznakę „Szlakiem Bohaterów Bitwy nad Bzurą 1939 r. w powiecie sochaczewskim”. Została ona ustanowiona przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie z okazji 81. rocznicy bitwy nad Bzurą. A jej celem jest szerzenie wiedzy oraz upamiętnienie bohaterów w największej bitwie Kampanii Wrześniowej.

Tym, którzy jej jeszcze nie mają, a chcieliby wejść w jej posiadanie, przypominamy, że aby ją otrzymać, trzeba odwiedzić siedem miejsc związanych z Bitwą nad Bzurą. Wizyty muszą być udokumentowane np. zdjęciami, nagraniami, biletami wstępu lub pieczątkami.

Tak sporządzoną dokumentację można dostarczyć osobiście do siedziby sochaczewskiego muzeum lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: muzeum@muzeumso-chaczew.pl. Można to również zrobić za pośrednictwem strony Muzeum Ziemi Sochaczewskiej na FB.

Musimy również pamiętać o tym, aby w zgłoszeniu podać sposób odbioru odznaki – osobiście w siedzibie muzeum lub na podany przez nas adres. Koszt wysyłki odznaki listem poleconym wynosi 12 zł i kwotę należy najpierw wpłacić na numer konta 85 9283 0006 0000 2011 2000 0010. Aby przyspieszyć termin wysyłki, w tytule przelewu należy koniecznie umieścić wpis „Odznaka Bzura 1939”.

Natomiast, jeżeli zdecydujemy się na osobisty odbiór odznaki, żadna opłata nie będzie od nas pobierana.

atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz