Apel Wójta Gminy Młodzieszyn w związku ze wzrostem zakażeń COVID-19.

Reklamy
W związku z obostrzeniami dotyczącymi COVID-19 obowiązującymi w całym kraju, prosimy do minimum ograniczać wyjścia z domu i stosowac się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Urzędu Gminy Młodzieszyn, jednocześnie mając na uwadze wzrost zakażeń wirusem SARS-COV-2, apelujemy o ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnego minimum i korzystanie z komunikacji telefonicznej, internetowej lub drogą pocztową.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 46 864 17 50.

Osoby z wyraźnymi objawami choroby np. katar, kaszel, podwyższona temperatura proszone są o powstrzymanie się od bezpośredniego załatwiania spraw w Urzędzie i stosowanie kontaktu w formie telefonicznej bądź mailowej.

Podczas składania dokumentów prosimy o korzystanie z platformy E-PUAP, adresu e-mailowego: sekretariat@mlodzieszyn.pl lub przesłanie drogą pocztową na adres: ul. Wyszogrodzka 25, 96-512 Młodzieszyn. Kasa Urzędu Gminy Młodzieszyn jest czynna w poniedziałki w godz. 9:30 -15:30, od wtorku do piątku w godz. 8:30 – 14:00.  Zachęcamy do dokonywania płatności kartą lub przelewem.

Na stronie internetowej www.mlodzieszyn.pl w zakładce „Wnioski i druki” można pobrać stosowne druki do wypełnienia. Aby złożyć wniosek, podanie itp. należy je zeskanować i przesłać na adres poczty elektronicznej.

W przypadku niezbędnego załatwienia sprawy bezpośrednio w Urzędzie Gminy Młodzieszyn, osoby będą zapraszane pojedynczo. Bardzo prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności, tj.:

-zakładanie maseczek,

-dezynfekcję rąk przy wejściu,

-zachowanie bezpiecznej odległości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz