Akcja „Maseczka dla Mieszkańca” zakończona.

Reklamy

W związku z profilaktyką i ochroną zdrowia mieszkańców gminy Młodzieszyn, we wtorek 7 kwietnia 2020 r. rozpoczęliśmy akcję  „Maseczka dla Mieszkańca”, której celem było wyposażenie w podstawowe środki ochrony każdego domostwa z terenu gminy.

Poniedziałek 20 kwietnia 2020 roku był ostatnim dniem akcji, podczas którego dostarczyliśmy maseczki do ostatnich gospodarstw domowych terenu gminy Młodzieszyn.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za odpowiedzialne podejście do obostrzeń oraz cierpliwość związaną z oczekiwaniem na maseczki.

Każdego dnia akcji Druhowie i Druhny z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Młodzieszyna, Kamiona oraz Bud Starych dostarczali maski do Państwa domów. Przez ostatnie niespełna dwa tygodnie mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie i to dzięki Wam dystrybucja maseczek była możliwa. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pomoc.

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Krzysztofa, który wykazał się szczególną postawą oraz chęcią bezinteresownej pomocy na rzecz naszej lokalnej społeczności i sam zaproponował pomoc w dystrybucji maseczek, a także innym wolontariuszom, którzy włączyli się do akcji. Dziękujemy!

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz