4 Powody dla Których Warto Obstawiać Zakłady Sportowe Mobilnie.

Czy nam się to podoba, czy też nie, dziś mało kto potrafi rozstać się ze smartfonem. Używamy telefonu nie tylko do kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, ale także czytamy na nim wiadomości, robimy zakupy w sieci, oglądamy filmy i wiele więcej.

Ale smartfony wykorzystuje też coraz więcej fanów sportu, zawierając zakłady wprost z telefonu. Sprawdzimy tutaj, dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie mobilnie i przekonamy się, jakie są najważniejsze korzyści.

4. Graj na twoich warunkach

Rozgrywka na smartfonie to przede wszystkim ogromna wygoda korzystania, z łatwym dostępem gdziekolwiek jesteś. Obstawiaj zakłady w drodze do pracy lub szkoły, albo sprawdzaj wyniki w przerwie na lunch. A jeśli akurat w środku nocy wpadnie ci do głowy genialna strategia typowania, po prostu sięgnij po telefon i załóż się czy twoja ulubiona drużyna wygra w następnej kolejce ligowej. Interfejsy stron bukmacherów zostały wykonane w wersji responsive. Oznacza to, że przystosowują się do wielkości wyświetlacza i parametrów przeglądarki. Niezależnie więc, jaki masz telefon, wygodnie obstawisz w nim zakłady.

3. Korzystaj z Aplikacji

Do gry u bukmacherów online wcale nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania. Wystarczy zaktualizowana przeglądarka internetowa, taka jak Chrome albo Edge. Instalując aplikację można jednak jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalności i ułatwić sobie grę na smartfonie. Oprogramowanie rozszerza interfejs o dodatkowe funkcje, dzięki czemu gra się jeszcze wygodniej. Aplikacje dobrych bukmacherów dostępne są na telefony z systemem Android oraz iOS, a więc niezależnie od tego, z jakiego telefonu korzystasz. Najważniejszą jednak korzyścią jest możliwość otrzymywania powiadomień push na telefon. Dzięki nim możemy otrzymać informację o wygranej natychmiast po zakończeniu spotkania, a także jako pierwsi odbierzemy najnowsze promocje. Aplikacje bukmacherów na ogół dostępne są w Google Play i App Store, a niekiedy trzeba je ściągnąć ze stron operatorów zakładów.

2. Odbieraj i wysyłaj łatwo płatności

Możliwość korzystania z telefonu do typowania zakładów online pozwala na szybkie płatności. Dzięki temu zyskasz zarówno możliwość szybkiego dokonywania depozytów, czyli wpłat, ale także łatwo odbierzesz wygrane. Legalnie działający w Polsce bukmacherzy, umożliwiają płatności za pomocą wielu kanałów płatniczych. Najczęściej możemy płacić za pomocą elektronicznych portmonetek taki jak Skrill, czy Neteller, albo przez elektroniczne systemy polskich banków, na przykład mTransfer, oferowany przez Przelewy24. Często dostępne są również karty przedpłacone Paysafecard. Przede wszystkim jednak, dokonując depozytu za pomocą telefonu, można wpłacać za pomocą dedykowanych metod mobilnych, takich jak Blik. To duże ułatwienie dla tych, którzy korzystają z finansów w smartfonie.

1. Zyskuj dodatkowe korzyści

I wreszcie, gra na urządzeniach mobilnych wiąże się z dodatkowymi korzyściami, jakie często oferują bukmacherzy. I tak na przykład pzbuk.info, za grę mobilną z poziomu aplikacji oferuje takie korzyści jak szybkie wypłaty, albo wygodne obstawianie zakładów z dodatkowymi funkcjonalnościami. Z aplikacją w PzBuk można też typować zakłady Kardio, dostępne tylko na smartfonach i tabletach. Kolejną ciekawostką jest możliwość wycofania zakładu dzięki opcji Cash-Out. To funkcja umożliwiająca cofnięcie zawartego wcześniej zakładu, jeśli na przykład znajdziemy ciekawszą okazję, albo uznamy, że znacząco się zmieniła się sytuacja przedmeczowa. Jest to możliwe o ile spotkanie się jeszcze nie rozpoczęło. Użytkownicy aplikacji mobilnej otrzymają tam też specjalne promocje, przeznaczone tylko dla nich. Sprawdź sam, dlaczego warto grać mobilnie i załóż się o wynik.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz