30 – letni mieszakniec Brochowa zatrzymany za posiadanie marihuany.

fot.policja
Reklamy
Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Brochów podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 1,1 kg marihuany, prawie 210 g amfetaminy i kilka roślin konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. W piątek sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
Sochaczewscy kryminalni pracowali nad sprawą 30–latka z gminy Brochów, którego podejrzewali o posiadanie znacznych ilości różnych środków odurzających. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Mężczyzna, jak tylko zorientował się, że ma do czynienia z Policją, próbował zniszczyć narkotyki. Kryminalni zareagowali bardzo szybko, dzięki czemu udaremnili próbę spalenia w piecu torby ze środkami psychoaktywnymi. Mieszkaniec gminy Brochów został zatrzymany.

Podczas przeszukania kotłowni, policjanci zabezpieczyli elektroniczną wagę i kilka roślin konopi indyjskiej, natomiast w pomieszczeniach gospodarczych znaleźli torby z suszem roślinnym oraz plastikowe opakowanie z torebkami w których były narkotyki.

Policjanci wstępnie zbadali i zważyli zabezpieczone środki. Okazało się, że 30–latek miał w domu ponad 1,1 kg marihuany i prawie 210 gramów amfetaminy.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości amfetaminy i marihuany, a także uprawy konopi indyjskiej.

W piątek odbyło się posiedzenie sądu podczas którego zdecydowano o zastosowaniu wobec 30 – latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz