28 – letni mieszkaniec odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Reklamy
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 28 – letniemu mieszkańcowi Sochaczewa, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu ponad 20 gramów amfetaminy i 80 gramów marihuany. Narkotyki zabezpieczono, a mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców Sochaczewa posiada znaczną ilość środków odurzających. We wtorek doszło do realizacji sprawy.

Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta. Był zaskoczony obecnością nieumundurowanych policjantów. Przy 28 – latku znaleziono cztery torebki z zielonym suszem. Podczas przeszukania w domu sochaczewianina, policjanci znaleźli ponad 20 gramów amfetaminy i 80 gramów marihuany.

Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast 28 – latek trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i poręczenie majątkowe. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot. Policja

Narkotyki zabezpieczone podczas przeszukania

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz