Nie tylko Oliwia

zdjecie podglądowe

JUDO Oprócz turnieju o Puchar Polski Juniorów, gdzie srebrny medal wywalczyła Oliwia Hupert, w Piasecznie odbyły się jeszcze – w ramach Ikizama Judo Cuo IV – zawody w trzech kategoriach wiekowych.

Kategorię dzieci (U12 i U14) sochaczewskie teamy sobie odpuściły. Nasza młodzież skutecznie walczyła w U16. Złoto wywalczył Konrad Zdanowski (SCSW, 42 kg). Żeby po nie sięgnąć, sochaczewianin musiał wygrać pięć walk. Ze srebrem do domu wrócił Aleksander Dudek (Orkan-Judo, +81 kg), a z brązem Kacper Gajda (Orkan-Judo, 60 kg). O podium otarł się Igor Sierociński (SCSW, 46 kg), który został sklasyfikowany na piątym miejscu.

Większej roli w turnieju nie odegrali Aleksander Fabiańczyk (SCSW, 50 kg) oraz Mateusz Martinek (Orkan-Judo, 60 kg). Może następnym razem będzie lepiej?